• Snelle levering
  • Specialist in maatwerk
  • Een ruim assortiment
  • Uitstekende klantenservice
Winkelwagen

Interflex Blokhut 2525Z - 250x500 cm - 28 mm

20240027
2.376,00
offerte aanvragen

Maak een afspraak in de showroom

Bezoek onze showroom en ervaar de kwaliteit en sfeer van onze producten zelf. Plan eenvoudig een afspraak en laat u adviseren door onze experts. Wij staan klaar om al uw vragen te beantwoorden en samen de ideale oplossing voor uw tuin te vinden.

Afspraak Maken

Laagste prijs garantie

Het zelfde product ergens anders goedkoper? Geef het door en krijg onze beste prijs

Prijscheck aanvragen

Blokhut 2525Z Interflex 250x500 cm - 28 mm

Blokhut 2525Z Plus van Interflex is een rechthoekige blokhut dat is uitgevoerd met een dubbele deur en één uitzetraam.
Het uitzetraam kan zowel in de linker- als rechterzijwand worden geplaatst.
Blokhut 2525Z Plus kan ook gespiegeld opgebouwd worden.

Breedte: 500 cm
Diepte: 250 cm
Oppervlakte: 11.04 m²
Nokhoogte: 257 cm
Wandhoogte: 223 cm
Wanddikte: 28 mm
Dak: Dakshingles of Dakpanplaten
Deuren: 1x dubbele deur
Ramen: 1x uitzetraam
Inclusief: Transport Vaste Land NL

Voor de mogelijkheden:

Bel: +31(0)315 324 435
Mail ons: info@fravin.n

EAN:
8719831420025
  • Snelle levering
  • Specialist in maatwerk
  • Een ruim assortiment
  • Uitstekende klantenservice

Kies uw opties

Samenstelling
2.376,00
Geselecteerde opties
  • Snelle levering
  • Specialist in maatwerk
  • Een ruim assortiment
  • Uitstekende klantenservice
Omschrijving

Interflex Blokhut 2525Z 250x500 cm - 28 mm

Functie Funderingsbalk: De meeste consumenten plaatsen een blokhut op een betonnen ondergrond. Omdat beton vocht langere tijd vasthoudt, adviseren wij u om een scheiding aan te brengen tussen hout en beton d.m.v. een geïmpregneerde of hardhouten balk. Hierdoor heeft u minder last van vocht in de eerste lagen van uw blokhut en zal de levensduur van uw blokhut aanzienlijk worden verlengd. 

Functie Houten vloer: Met een houten vloer maakt u de blokhut helemaal af! Een houten vloer echter is niet alleen mooi, maar heeft als belangrijkste functie het voorkomen van condensvorming.

Wilt u de blokhut schilderen? De beits kunnen wij natuurlijk ook leveren. (Zie boven). U heeft minimaal 6 blikken beits nodig. (1 laag binnen en 3 lagen buiten)