Bezoek onze showroom en ervaar de kwaliteit en sfeer van onze producten zelf. Plan eenvoudig een afspraak en laat u adviseren door onze experts. Wij staan klaar om al uw vragen te beantwoorden en samen de ideale oplossing voor uw tuin te vinden.
Het zelfde product ergens anders goedkoper? Geef het door en krijg onze beste prijs
Prieel P3055 van Interflex heeft een authentieke uitstraling.
Het prieel is uitermate geschikt om overdekt te genieten van het weer.
Het prieel bestaat uit dikke massieve palen met een strakke paalverbinding, massief gekruist hekwerk en een hoge doorloop.
Het prieel is beschikbaar in verschillende kleuren.
Breedte: 318 cm
Diepte: 318 cm
Oppervlakte: 7.73 m²
Nokhoogte: 272 cm
Wandhoogte: 218 cm
Wanddikte: 28 mm
Dak: Dakshingles of Dakpanplaten
Inclusief: Transport Vaste Land NL
Voor de mogelijkheden:
Bel: +31(0)315 324 435
Mail ons: info@fravin.nl
Functie Funderingsbalk: De meeste consumenten plaatsen een blokhut op een betonnen ondergrond. Omdat beton vocht langere tijd vasthoudt, adviseren wij u om een scheiding aan te brengen tussen hout en beton d.m.v. een geïmpregneerde of hardhouten balk. Hierdoor heeft u minder last van vocht in de eerste lagen van uw blokhut en zal de levensduur van uw blokhut aanzienlijk worden verlengd.